Zoznam workshopov

Účastníci konferencie sa môžu zúčatniť viacerých workshopov. Kapacita workshopov je obmedzená. Prihlásiť sa môžete na mieste.

O workshope: Obezita

Obezita je v dnešnej dobe definovaná odborníkmi už ako zdravotný problém. Trpia ňou aj Vaši pacienti? Chcete im pomôcť, ale kapacitne nezvládnete venovať sa individuálne každému pacientovi s nadváhou? Aké je riešenie? Akú diétu im odporučiť?

O workshope: Ako zvládnuť ranné odbery bez stresu?

Špecialisti z Alpha Medical vás naučia, ako si zorganizovať ranné odbery v ambulancii tak, aby ste vy aj vaša zdravotná sestra mali deň bez stresu. Ukážeme vám, ako ušetríte takmer polovicu času pri odbere použitím moderného  elektronického laboratória AlphaLAB. Navyše, získate výsledky vyšetrení okamžite po validácii v laboratóriu a to kdekoľvek ste. Pýtate sa, koľko vás to bude stáť? Nezaplatíte ani cent. Počítač v ambulancii pripojený na internet či váš smartfón sú to jediné, čo k tomu potrebujete. Vyškolíme vašu zdravotnú sestru priamo v ambulancii, takže sa bez starostí pridáte k stovkám našich spokojných používateľov. Neveríte, že je to také jednoduché? Vaši kolegovia sa s vami na mieste podelia o svoje skúsenosti.

O workshope: Únava a vyčerpanie - vyrieši za vás voňavá lekárnička

Cieľom WS bude predstaviť metódy relaxácie a denné rituály, zamerané na posilnenie vnútornej rovnováhy a aj zdravia, zvyšujúce odolnosť voči únave a vyčerpaniu prostredníctvom esenciálnych olejov a aromaterapie.

O workshope: Prečo by moja ambulancia mala byť na Facebooku?

Workshop je určený predovšetkým úplným začiatočníkom, ktorí stále váhajú nad vytvorením ambulantného facebook profilu.

Na workshope si ukážeme ako si za 10 minút jednoducho vytvoriť profil ambulancie, ako sa o taký profil starať a hlavne, ako z neho profitovať. Prejdeme si ako zvládnuť všetky nástrahy ktoré nás na facebooku čakajú a ako sa im vyvarovať.

Bystrík Novák - social media manager, zodpovedanie všetky otázky ohľadom sociálnych sietí, ktoré vás zaujímajú.

O workshope: Tvárová diagnostika

Tvárová diagnostika je spôsob, ako zistiť jednoduchým pozorovaním konštitúciu, anamnézu a súčasný zdravotný stav človeka, aj charakteristický spôsob reakcie na okolnosti (vrátane chorôb), je to rozšírenie spektra vyšetrovacích metód tradičnej čínskej medicíny, na ktoré nie sú potrebné žiadne prístroje . Diagnostika z jazyka je štandardná metóda vyšetrenia pacienta v tradičnej čínskej medicíne, ktorá spolu s pulzovou diagnostikou poskytuje ucelený obraz o funkciách organizmu, stave jednotlivých orgánov a telesných častí.

O workshope: NeoHealth - Ambulantný softvér novej generácie

S príchodom eZdravia potrebujú všetky ambulancie kompatibilný softvér. Tých je na slovenskom trhu viacero, no firma NeoHealth prichádza s unikátnym produktom a novým prístupom. Lekárom ponúka bezplatný softvér. Príďte sa zoznámiť s jeho výhodami.

Program

Pridané: 19. septembra 2018

Odborný program konferencie.

Členská schôdza SSVPL

Štvrtok 11. októbra,
17:45 Salónik Kristal

Skupinová registrácia

Pridané: 20. júna 2018

V prípade skupinovej registrácie kontaktujte Mgr. Evu Káčerikovú.

 

 
Bella SK Zentiva Teva Orion Diagnostica

 

Orion Diagnostica Pfizer Merck Servier Slovensko